Dla dzieci o Mszy świętej

Ceny:26.32
Kup teraz w sklepie Flowbooks.pl
Niedziela to świąteczny dzień. Dzieci nie muszą iść do szkoły, a rodzice do pracy. Wszyscy mogą odpocząć, mają czas, żeby pójść na spacer, odwiedzić dziadków. W każdą niedzielę dzieje się coś... Więcej w sklepie >
PORÓWNAJ
OPINIE (1)
INFORMACJE

Opinie o produkcie Dla dzieci o Mszy świętej

Ocena: 5.0
(1 opinia)
Dodaj opinię
zamknij formularz
Ocena produktu
Opinia o produkcie
 
Minimum 50 znaków. Pozostało 50 do wpisania.
Nazwa użytkownika
E-mail:
 
 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Okazje Sp. z o.o. z siedzibą w Al. Tadeusza Kościuszki 23/25, 90-418 Łódź. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu realizacji zamówionych przez Ciebie usług. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.
 
loading
5.0
ksawery.sarnecki26.06.2014
Dzieci na mszy... to historie bez końca... często zaczynajace sie od słów: "ja wszystko rozumiem, ale..." Nie zapominajmy jednak o jednym: Pan Bóg zaprasza nas wszystkich, również dzieci na spotkanie! Dlatego idziemy do kościoła na Mszę Świętą. Nawet najgrzeczniejsze dzieci czasem ziewają w kościele, bo nie rozumieja, co się dzieje podczas Mszy, a rodzice często nie potrafią w przystępny sposób im tego wytłumaczyć. Warto to zmienić! A przecież jest takie prawidło: nigdy już nie będziesz się nudził na Mszy Świętej, jeśli poznasz jej tajemnice. I o tym jest ta książka: kochani rodzice - do pracy!
Czy ta opinia była pomocna?TakNie Brak ocen dla opinii
Dodaj odpowiedź
Odpowiedź
Nazwa użytkownika
 
loading

Dla dzieci o Mszy świętej - informacje o produkcie

^
No-cache: 0,9128 s. (app-okazje-1_9.1)