Robinson crusoe

Ceny:4,75-20,70
Kup teraz w sklepie Znak.com.pl
7,01 zł dostawa od 2,90 zł
Robinson ląduje na bezludnej wyspie. Musi się zatroszczyć o jedzenie, mieszkanie, ubiór, brak mu najpotrzebniejszych rzeczy. Jest sam, zdany tylko na siebie. Czy cywilizowany człowiek może przeżyć... Więcej w sklepie >
PORÓWNAJ
OPINIE (2)
INFORMACJE
Sortuj:
od wyróżnionych
wg ceny: od najniższej
wg ceny: od najwyższej
wg opinii sklepu
Pozostałe oferty od najtańszych:

Opinie o produkcie Robinson crusoe

Ocena: 5.0
(2 opinie)
Dodaj opinię
zamknij formularz
Ocena produktu
Opinia o produkcie
 
Minimum 50 znaków. Pozostało 50 do wpisania.
Nazwa użytkownika
E-mail:
 
 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Okazje Sp. z o.o. z siedzibą w Al. Tadeusza Kościuszki 23/25, 90-418 Łódź. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu realizacji zamówionych przez Ciebie usług. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.
 
loading
5.0
Mirandaa03.12.2012
Kolejna powieśc wydawnictwa GREG z opracowaniem. Ta ostatnia częśc bardzo przydatna w szkole. Na marginesach pozaznaczane są ważne fragmenty co potem znacznie ułatwia znalezienie poszukiwanych fragmentów. Książka jest w cienkiej oprawie, nie waży dużo, format zeszytowy więc łatwo spakowac do plecaka.
Czy ta opinia była pomocna?TakNie2 z 2 osób uznało opinię za pomocną
Dodaj odpowiedź
Odpowiedź
Nazwa użytkownika
 
loading
5.0
koza1394410.08.2010
Książka jest tak zwięźle i realistycznie napisana że czytając ją czułam jak bym tą historię przeżywała na żywo . Niezwykle fajne i bardzo rozbudowane opisy pobudzają wyobraźnię . Ciekawa i pełna przygód historia głównego bohatera daje wiele do myślenia . Fantastyczna opowieść sprawia że zaczyna się myśleć co by się zrobiło na miejscy Robinsona . Jest naszpikowana detalami i nawet najmniejszymi szczegółami . Wzbogaca język i poprawia samopoczucie . Czyta się ją niemal jednym tchem . Uczy jak radzić cobie i być w życiu samodzielnym . Moim zdaniem każdy choć raz w życiu powinien ją przeczytać .
Czy ta opinia była pomocna?TakNie Brak ocen dla opinii
Dodaj odpowiedź
Odpowiedź
Nazwa użytkownika
 
loading

Robinson crusoe - informacje o produkcie

^
No-cache: 1,9734 s. (app-okazje-2_0.1)